قوانین و مقررات

خانه قوانین و مقررات

به این صفحه از وب سایت خوش آمدید، شما می توانید محتوای خود را در این صفحه قرار دهید. اگر پیشنهادی برای مطالب موجود در این صفحه دارید می توانید با مدیر وب سایت تماس بگیرید. تمامی حق و حقوق صفحات متعلق به وب‌سایت رسمی پاسارگاد 22 می‌باشد. بنابراین هرگونه کپی و سوءاستفاده از محتوای مجود در صفحات، برخلاف قوانین وب‌سایت بوده و پیگیری می‌کنیم.

نحوه ثبت آگهی

می‌توانید با ثبت‌نام در وب‌سایت پاسارگاد، آگهی منتشر کنید و امکان بیشتر دیده‌شدن را نیز داشته باشید. بسیاری از آگهی‌های پربازدید، دارای اطلاعات دقیق، مشخصات کامل و امکانات تماس متعدد دارند. برای بالا بردن احتمال بازدید از آگهی خود، سعی کنید تمامی اطلاعات موجود در آن را کامل کرده و عکس خویی را برای آن در نظر بکیرید.

نحوه خرید و استفاده از آگهی

با مشاهده آگهی‌های موجود می‌توانید فایل موردنظرتان را نشان کنید و با ورود به حساب کاربری خود، با اطلاعات ثبت‌شده در صفحه تماس بگیرید. این آگهی‌ها توسط بنگاه‌ها و اشخاصی که قصد فروش املاک خود ار دارند، تهیه و آماده شده است.

فیلتر آگهی‌ها

با فیلتر کردن آگهی‌ها و انتخاب نوع ملک، نحوه معامله و سایر فیلترها، انتخاب‌های خود را سریع‌تر و هدفمندانه‌تر انجام دهید. بسیاری از آگهی‌های موجود در وب‌سایت پاسارگاد 22، مورد تایید مشاورین املاک منطقه 22 است که پروسه پرداخت و انجام معامله را کوتاه‌تر و امن‌تر می‌کند.

شرایط و قوانین استفاده از سایت

هرگونه کپی‌برداری از آگهی ها و دیگر محتوای ثبت شده به منظور تخلف در وب‌سایت تلقی شده و مجاز نمی باشد. همچنین شرکت طراحی سایت طراح وب‌سایت، طراح تمامی دیزاین ها و دیگر المان های موجود را برعهده دارد.

طراحی سایت و پلتفرم اختصاصی، با دیزاین تخصصی و حرفه‌ای توسط شرکت پایدرا سامانه

واتساپ