چرا مسکن پاسارگاد؟

ما در مسکن پاسارگاد با تکیه بر تجربه و دانشی که در سالیان اخیر با انجام معاملات متعدد و متنوع در منطقه 22 و اطراف انجام داده‌ایم آماده ارائه خدمات به شما عزیزانی هستیم که قصد خرید و فروش، سرمایه گذاری، پیدا کردن ملک و زمین در منطقه 22 دارید. املاک پاسارگاد 22 یکی از بهترین مشاورین املاک برتر منطقه 22 به‌شمار می‌رود.

مسکن پاسارگاد با راه اندازی این سایت بر بستر اینترنت به کمک تیمی متخصص و باتجربه در این حوزه قصد دارد تا مسیر را از ابتدای راه که شناسایی گزینه تا نهایی که کردن معامله است را تسهیل ببخشد. شما می توانید در صفحات مربوط به هر محله‌ای که علاقه دارید، آگهی متنوعی را مشاهده نمایید. هرکدام از این آگهی ها با اطلاعات دقیق و بروز توسط مشاورین مسکن پاسارگاد تکمیل شده‌اند. از جمله این اطلاعات باید به موقعیت مکانی، امکانات، عکس‌ها و دیگر نکاتی که برای انتخاب گزینه مورد نظر نیاز است می باشد.

مشاورین مجرب و آموزش دیده

مشاورین مسکن پاسارگاد 22 با تجربه چندین ساله خود در این حوزه آماده خدمت رسانی و در اختیار قرار دادن نظرات و تجربیات خود به شما عزیزان هستند.
پیگیری و رصد شرایط مشتریان تا لحظه به هدف رسیدن مشتری بزرگترین ویژگی کادر مشاورین در مسکن پاسارگاد است. جلب رضایت و نتیجه گیری مشتریان هدفی است که هرروز کادر ما در جهت آن گام برمیدارد.

آگهی های به روز و اختصاصی

همیشه یکی از مشکلات عزیزانی که در سایت های مختلف مسکن به دنبال خانه هستند با آن دست و پنجه نرم می کنند این است که اغلب آگهی های قرار داده شده از صحت محتوایی برخوردار نیستند و کاربران نمیتوانند به آن اعتماد کنند، بطور مثال یکی از همین اطلاعات عکس هایی هستند که در آگهی قرار می گیرند. اما از آنجایی که آگهی های قرار داده شده در مسکن پاسارگاد اختصاصی می باشند تمامی اطلاعات بطور دقیق وارد می شوند و قابل اعتماد هستند.
ارائه آگهی های مختص به مسکن پاسارگاد بدون جعل از روی سایت های بایگانی املاک و آگهی شده توسط خود مشتریان مسکن پاسارگاد.

عضو رسمی اتحادیه مشاورین

دارای جواز کسب و تأییدیه رسمی وزارت مسکن جهت اخذ انواع قرارداد های خرید و فروش، رهن و اجاره و مشارکت در ساخت در تهران.

تماس با پاسارگاد 22

با مشاورین ما در تماس باشید تا در اسرع وقت شما را در جریان بهترین گزینه‌های منطقه مورد نظرتان قرار دهند.

واتساپ